Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
ABSOLUT HOODY
52.033.10-XS
12,99 €| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 228 | 488 | 1.362 | 1.481 | 1.875 | 543 | 301 |
ABSOLUT HOODY, dukserica sa kapuljačom od organskog pamuka, 280 g/m2, crna
Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Namenjena je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od brušenog futera, koji pruža dodatnu toplinu i visok nivo udobnosti. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XS | XL | S | M | L | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.033.10 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
543 0 0 | 228 0 0 | 1.875 0 0 | 488 0 0 | 1.362 0 0 | 1.481 0 0 | 301 0 0 | |
| 52.033.11 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
104 0 0 Dolazak | 173 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 234 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 77 0 0 Dolazak | |
| 52.033.15 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
521 0 0 | 94 0 0 | 762 0 0 | 267 0 0 | 453 0 0 | 629 0 0 | 239 0 0 | |
| 52.033.20 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
533 0 0 Dolazak | 323 0 0 Dolazak | 790 0 0 Dolazak | 606 0 0 Dolazak | 1.256 0 0 Dolazak | 825 0 0 Dolazak | 168 0 0 Dolazak | |
| 52.033.22 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
397 0 0 | 121 0 0 | 619 0 0 | 194 0 0 | 473 0 0 | 607 0 0 | 98 0 0 | |
| 52.033.26 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
232 0 0 Dolazak | 129 0 0 Dolazak | 153 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 49 0 0 Dolazak | 86 0 0 Dolazak | 61 0 0 Dolazak | |
| 52.033.30 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
700 0 0 Dolazak | 151 0 0 Dolazak | 834 0 0 Dolazak | 306 0 0 Dolazak | 731 0 0 Dolazak | 754 0 0 Dolazak | 385 0 0 Dolazak | |
| 52.033.43 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
403 0 0 | 177 0 0 | 724 0 0 | 293 0 0 | 494 0 0 | 723 0 0 | 139 0 0 | |
| 52.033.50 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
374 0 0 | 164 0 0 | 667 0 0 | 293 0 0 | 464 0 0 | 652 0 0 | 137 0 0 | |
| 52.033.55 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
897 0 0 Dolazak | 195 0 0 Dolazak | 1.188 0 0 Dolazak | 461 0 0 Dolazak | 860 0 0 Dolazak | 893 0 0 Dolazak | 420 0 0 Dolazak | |
| 52.033.71 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
524 0 0 Dolazak | 184 0 0 Dolazak | 719 0 0 Dolazak | 193 0 0 Dolazak | 175 0 0 Dolazak | 494 0 0 Dolazak | 191 0 0 Dolazak | |
| 52.033.72 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
516 0 0 | 150 0 0 | 798 0 0 | 231 0 0 | 283 0 0 | 769 0 0 | 191 0 0 | |
| 52.033.90 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 13 0 0 | - | - | - | - | |
| 52.033.94 | 12,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
385 0 0 | 483 0 0 | 619 0 0 | 62 0 0 | 661 0 0 | 601 0 0 | 256 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 52.033.10-XS |
| Model | ABSOLUT HOODY |
| Opis | Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Namenjena je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od brušenog futera, koji pruža dodatnu toplinu i visok nivo udobnosti. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Sastav | 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester |
| Materijal | Reciklirani poliester, Organski pamuk |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Kolekcija | ABSOLUT |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Tema | Organski pamuk |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040097960 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.575 x 0.39 x 0.4 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.14 kg |
| Carton volume | 0.090 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |