Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
BUSINESS SSL MEN
55.003.90-S
8,29 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 214 | 179 | 161 | 53 | 119 | 18 | 36 |
| Dolazak | 140 15.08.26. | 300 15.08.26. | 500 15.08.26. | 500 15.08.26. | 300 15.08.26. | 300 15.08.26. | 200 15.08.26. |
BUSINESS SSL MEN, muška košulja kratkih rukava, bela
Muška košulja kratkih rukava klasičnog kroja, namenjena svakodnevnoj poslovnoj upotrebi u kancelariji ili na terenu. Izrađena je od kvalitetnog puplina (65% poliester, 35% pamuk, 120 g/m2), koji obezbeđuje uredan izgled, lako održavanje i minimalno gužvanje tokom nošenja i pranja. Košulja ima klasičnu lajsnu napred, sedam dugmadi u tonu boje košulje, džep na levoj strani grudi i rezervnu dugmad. Pogodna je za brendiranje, a materijal omogućava i sublimacionu štampu. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Muška košulja kratkih rukava • Klasičan kroj sa lajsnom • Sirovinski sastav: 65% poliester, 35% pamuk (puplin) • Gramatura 120 g/m2 • Minimalno gužvanje i lako održavanje • Sedam dugmadi napred u tonu košulje • Džep na levoj strani grudi • Rezervna dugmad uključena • Pogodna za brendiranje • Pogodna za sublimaciju • Dostupna i u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XL | S | M | L | 4XL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.003.90 | 8,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
119 0 0 Dolazak | 53 0 0 Dolazak | 214 0 0 Dolazak | 179 0 0 Dolazak | 161 0 0 Dolazak | 36 0 0 Dolazak | 18 0 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 55.003.90-S |
| Model | BUSINESS SSL MEN |
| Opis | Muška košulja kratkih rukava klasičnog kroja, namenjena svakodnevnoj poslovnoj upotrebi u kancelariji ili na terenu. Izrađena je od kvalitetnog puplina (65% poliester, 35% pamuk, 120 g/m2), koji obezbeđuje uredan izgled, lako održavanje i minimalno gužvanje tokom nošenja i pranja. Košulja ima klasičnu lajsnu napred, sedam dugmadi u tonu boje košulje, džep na levoj strani grudi i rezervnu dugmad. Pogodna je za brendiranje, a materijal omogućava i sublimacionu štampu. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Muška košulja kratkih rukava • Klasičan kroj sa lajsnom • Sirovinski sastav: 65% poliester, 35% pamuk (puplin) • Gramatura 120 g/m2 • Minimalno gužvanje i lako održavanje • Sedam dugmadi napred u tonu košulje • Džep na levoj strani grudi • Rezervna dugmad uključena • Pogodna za brendiranje • Pogodna za sublimaciju • Dostupna i u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Sastav | 65% poliester, 35% pamuk |
| Materijal | Poliester |
| Kolekcija | BUSINESS |
| Performanse | Lako održavanje |
| Pol | Twin model, Muški |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025640112 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.56 x 0.38 x 0.31 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.38 kg |
| Carton volume | 0.066 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 620530000000 |