Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
CONOR
58.064.20-XS
5,99 €| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 25 | 21 | 83 | 123 | 201 | 65 |
CONOR, unisex pantalone, plave
CONOR unisex pantalone izrađene su od 98% pamuka i 2% elastina, što obezbeđuje udobnost i blagu rastegljivost za svakodnevno nošenje. Kombinacija prirodnog materijala i elastina pruža prijatan osećaj na koži uz dodatnu fleksibilnost pri kretanju. Model ima dva prednja džepa, elastičnu ranflu na donjem delu nogavica i učkur za podešavanje širine struka, čime se postiže bolje prijanjanje i dodatna praktičnost. Pogodne su za svakodnevnu upotrebu, timsku opremu ili radne potrebe, uz mogućnost personalizacije. Ključne karakteristike: Unisex pantalone • 98% pamuk / 2% elastin • Udobne i blago rastegljive • Dva prednja džepa • Elastične manžetne na nogavicama • Učkur za podešavanje struka • Pogodne za svakodnevnu i radnu upotrebu • Mogućnost personalizacije
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XL | L | 3XL | XS | S | M | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.064.20 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
65 0 0 | 201 0 0 | 123 0 0 | - | 25 0 0 | 21 0 0 | 83 0 0 | |
| 58.064.71 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
107 0 0 | 144 0 0 | 83 0 0 | 3 0 0 | - | - | - |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.064.20-XS |
| Model | CONOR |
| Opis | CONOR unisex pantalone izrađene su od 98% pamuka i 2% elastina, što obezbeđuje udobnost i blagu rastegljivost za svakodnevno nošenje. Kombinacija prirodnog materijala i elastina pruža prijatan osećaj na koži uz dodatnu fleksibilnost pri kretanju. Model ima dva prednja džepa, elastičnu ranflu na donjem delu nogavica i učkur za podešavanje širine struka, čime se postiže bolje prijanjanje i dodatna praktičnost. Pogodne su za svakodnevnu upotrebu, timsku opremu ili radne potrebe, uz mogućnost personalizacije. Ključne karakteristike: Unisex pantalone • 98% pamuk / 2% elastin • Udobne i blago rastegljive • Dva prednja džepa • Elastične manžetne na nogavicama • Učkur za podešavanje struka • Pogodne za svakodnevnu i radnu upotrebu • Mogućnost personalizacije |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Sastav | 98% pamuk, 2% elastin |
| Barkod | 8605040033210 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.55 x 0.405 x 0.255 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.98 kg |
| Carton volume | 0.057 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 620342310000 |