Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
CROSSFIT LADY
50.047.10-S
2,09 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 2.340 | 2.411 | 1.916 | 482 | 378 |
CROSSFIT LADY, ženska sportska majica kratkih rukava, 130 g/m2, crna
Sportska majica CROSSFIT LADY je ženski model kratkih rukava, dizajniran kao ekonomičnija opcija za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i funkcionalan materijal prilagođen aktivnom nošenju. Majica ima strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Pogodna za sportske aktivnosti • Dostupna u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XL | S | M | L | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.047.10 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
378 0 0 | 482 0 0 | 2.340 0 0 | 2.411 0 0 | 1.916 0 0 | |
| 50.047.12 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
183 0 0 | 195 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 524 0 0 | |
| 50.047.20 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
273 0 0 | 320 0 0 | 150 0 0 | 357 0 0 | 780 0 0 | |
| 50.047.23 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
279 0 0 | 294 0 0 | 255 0 0 | 527 0 0 | 888 0 0 | |
| 50.047.30 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
281 0 0 | 319 0 0 | 197 0 0 | 404 0 0 | 811 0 0 | |
| 50.047.41 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
180 0 0 | 203 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 290 0 0 | |
| 50.047.90 | 2,09 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
281 0 0 | 393 0 0 | 132 0 0 | 548 0 0 | 2.070 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.047.10-S |
| Model | CROSSFIT LADY |
| Opis | Sportska majica CROSSFIT LADY je ženski model kratkih rukava, dizajniran kao ekonomičnija opcija za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i funkcionalan materijal prilagođen aktivnom nošenju. Majica ima strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Pogodna za sportske aktivnosti • Dostupna u muškoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Poliester |
| Gramatura | 130 g/m2 |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605040005453 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.46 x 0.345 x 0.19 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.34 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610990200000 |