Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
HAMMER STRETCH PANTS
58.121.11-48
15,99 €| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 220 | 430 | 362 | 192 | 152 | 79 |
| Dolazak | 300 15.10.26.400 14.08.26. | 600 15.10.26.200 14.08.26. | 800 15.10.26.300 14.08.26. | 900 15.10.26.300 14.08.26. | 600 15.10.26.300 14.08.26. | 200 15.10.26.200 14.08.26. | 200 15.10.26.100 14.08.26. |
HAMMER STRETCH PANTS, radne pantalone sa elastinom, tamno sive
HAMMER STRETCH PANTS su radne pantalone sa elastinom, namenjene profesionalnoj upotrebi u industriji, servisu, logistici i zanatskim delatnostima gde su potrebni udobnost, sloboda pokreta i pouzdana izdržljivost. Izrađene su od platna gramature 260 g/m², u sastavu 59% pamuk, 39% poliester i 2% elastin, što obezbeđuje optimalan balans između čvrstoće, fleksibilnosti i prijatnog osećaja tokom rada. Klasičan dizajn kombinovan je sa rastegljivim materijalom koji olakšava kretanje i rad u različitim položajima. Funkcionalan raspored džepova, delimično elastičan pojas i ojačani štepovi na opterećenim mestima doprinose dugotrajnosti i praktičnosti u svakodnevnoj upotrebi. Ključne karakteristike: Radne pantalone sa elastinom • Materijal: 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin • Gramatura: 260 g/m² • Elastična tkanina • Delimično elastičan pojas • Džepovi: 2 prednja + 2 zadnja + 2 bočna • Multifunkcionalni odeljci za alat • Plastični D-prsten • Trostruki štepovi na kritičnim zonama • SAB rajsferšlusi
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 60 | 58 | 56 | 54 | 52 | 50 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.121.11 | 15,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
79 0 0 Dolazak | 152 0 0 Dolazak | 192 0 0 Dolazak | 362 0 0 Dolazak | 430 0 0 Dolazak | 220 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 58.121.20 | 15,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
157 0 0 | 290 0 0 | 579 0 0 | 1.034 0 0 | 1.090 0 0 | 563 0 0 | 333 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.121.11-48 |
| Model | HAMMER STRETCH PANTS |
| Opis | HAMMER STRETCH PANTS su radne pantalone sa elastinom, namenjene profesionalnoj upotrebi u industriji, servisu, logistici i zanatskim delatnostima gde su potrebni udobnost, sloboda pokreta i pouzdana izdržljivost. Izrađene su od platna gramature 260 g/m², u sastavu 59% pamuk, 39% poliester i 2% elastin, što obezbeđuje optimalan balans između čvrstoće, fleksibilnosti i prijatnog osećaja tokom rada. Klasičan dizajn kombinovan je sa rastegljivim materijalom koji olakšava kretanje i rad u različitim položajima. Funkcionalan raspored džepova, delimično elastičan pojas i ojačani štepovi na opterećenim mestima doprinose dugotrajnosti i praktičnosti u svakodnevnoj upotrebi. Ključne karakteristike: Radne pantalone sa elastinom • Materijal: 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin • Gramatura: 260 g/m² • Elastična tkanina • Delimično elastičan pojas • Džepovi: 2 prednja + 2 zadnja + 2 bočna • Multifunkcionalni odeljci za alat • Plastični D-prsten • Trostruki štepovi na kritičnim zonama • SAB rajsferšlusi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Sastav | 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin |
| Materijal | Poliester, Pamuk |
| Kolekcija | HAMMER |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040031094 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.405 x 0.185 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.02 kg |
| Carton volume | 0.045 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 620342110000 |