Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
PANTHER BERMUDA
58.109.10-48
21,99 €| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 63 | 72 | 96 | 198 | 127 | 72 |
| Dolazak | 60 18.12.26. | 140 18.12.26. | 200 18.12.26. | 100 18.12.26. | 60 18.12.26. | 40 18.12.26. |
PANTHER BERMUDA, radne bermude sa elastinom, crna
Radne bermude PANTHER pripadaju premium liniji profesionalne radne odeće, razvijenoj za korisnike koji zahtevaju viši nivo udobnosti, kvaliteta izrade i funkcionalnosti tokom rada u toplijim uslovima. Izrađene su od lagane, elastične 4-way stretch tkanine na bazi najlona, koja omogućava potpunu slobodu pokreta i visok komfor pri dugotrajnom nošenju. Materijal je glatke i kompaktne strukture, sa izraženim tehničkim izgledom karakterističnim za savremenu premium radnu odeću. Pažljivo konstruisana krojna rešenja prilagođena su intenzivnoj svakodnevnoj upotrebi. Produženi pojas sa zadnje strane u kombinaciji sa elastičnom trakom u struku obezbeđuje stabilno i ergonomsko naleganje bez podizanja ili uvrtanja tokom savijanja i kretanja. Kritične zone dodatno su ojačane trostrukim štepovima radi povećane izdržljivosti, dok YKK rajsferšlusi garantuju pouzdanost i dug vek trajanja. Funkcionalan raspored džepova omogućava praktično nošenje alata i pribora, uz zadržavanje profesionalne i čiste estetike tipične za PANTHER kolekciju. Ključne karakteristike: Premium radne bermude • 92% najlon / 8% spandex • 140 g/m² • 4-way stretch tkanina • Visok nivo udobnosti i sloboda pokreta • Povećana otpornost na habanje • Produženi pojas sa elastičnom trakom • Trostruko ojačani šavovi • YKK rajsferšlusi • Funkcionalni radni džepovi • Namenjene radu u toplijim uslovima
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 58 | 56 | 54 | 52 | 50 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.109.10 | 21,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
72 0 0 Dolazak | 127 0 0 Dolazak | 198 0 0 Dolazak | 96 0 0 Dolazak | 72 0 0 Dolazak | 63 0 0 Dolazak | |
| 58.109.20 | 21,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
214 0 0 | 246 0 0 | 222 0 0 | 239 0 0 | 155 0 0 | 65 0 0 | |
| 58.109.41 | 21,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
89 0 0 | 229 0 0 | 318 0 0 | 310 0 0 | 202 0 0 | 122 0 0 | |
| 58.109.55 | 21,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
90 0 0 | 189 0 0 | 145 0 0 | 217 0 0 | 140 0 0 | 69 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.109.10-48 |
| Model | PANTHER BERMUDA |
| Opis | Radne bermude PANTHER pripadaju premium liniji profesionalne radne odeće, razvijenoj za korisnike koji zahtevaju viši nivo udobnosti, kvaliteta izrade i funkcionalnosti tokom rada u toplijim uslovima. Izrađene su od lagane, elastične 4-way stretch tkanine na bazi najlona, koja omogućava potpunu slobodu pokreta i visok komfor pri dugotrajnom nošenju. Materijal je glatke i kompaktne strukture, sa izraženim tehničkim izgledom karakterističnim za savremenu premium radnu odeću. Pažljivo konstruisana krojna rešenja prilagođena su intenzivnoj svakodnevnoj upotrebi. Produženi pojas sa zadnje strane u kombinaciji sa elastičnom trakom u struku obezbeđuje stabilno i ergonomsko naleganje bez podizanja ili uvrtanja tokom savijanja i kretanja. Kritične zone dodatno su ojačane trostrukim štepovima radi povećane izdržljivosti, dok YKK rajsferšlusi garantuju pouzdanost i dug vek trajanja. Funkcionalan raspored džepova omogućava praktično nošenje alata i pribora, uz zadržavanje profesionalne i čiste estetike tipične za PANTHER kolekciju. Ključne karakteristike: Premium radne bermude • 92% najlon / 8% spandex • 140 g/m² • 4-way stretch tkanina • Visok nivo udobnosti i sloboda pokreta • Povećana otpornost na habanje • Produženi pojas sa elastičnom trakom • Trostruko ojačani šavovi • YKK rajsferšlusi • Funkcionalni radni džepovi • Namenjene radu u toplijim uslovima |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.29 kg |
| Sastav | 92% najlon, 8% spandex |
| Materijal | Najlon |
| Kolekcija | PANTHER |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040065358 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 30 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.405 x 0.355 x 0.34 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.46 kg |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 620343110000 |