Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
TARGET V MEN
50.083.10-S
3,49 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 1.461 | 3.963 | 7.387 | 7.412 | 3.960 | 1.187 |
TARGET V MEN, pamučna majica, v izrez, 160 g/m2, crna
Majica TARGET V MEN je unisex model sa klasičnim V-izrezom, izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju, uz zadržavanje udobnosti i urednog izgleda. Deo je TARGET kolekcije, fokusirane na povećanu otpornost i dugotrajnost proizvoda. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na okovratniku, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme i otpornost na često pranje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Klasičan V-izrez • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Šivena sa strane • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XL | S | M | L | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.083.10 | 3,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.960 0 0 | 7.412 0 0 | 1.461 0 0 | 3.963 0 0 | 7.387 0 0 | 1.187 0 0 | |
| 50.083.11 | 3,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.779 0 0 | 3.566 0 0 | 580 0 0 | 1.792 0 0 | 3.579 0 0 | 594 0 0 | |
| 50.083.20 | 3,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.359 0 0 | 4.716 0 0 | 696 0 0 | 2.263 0 0 | 4.752 0 0 | 328 0 0 | |
| 50.083.22 | 3,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.794 0 0 | 3.575 0 0 | 597 0 0 | 1.782 0 0 | 3.546 0 0 | 595 0 0 | |
| 50.083.30 | 3,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.396 0 0 | 4.797 0 0 | 797 0 0 | 2.361 0 0 | 4.759 0 0 | 800 0 0 | |
| 50.083.90 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
5.970 0 0 | 10.919 0 0 | 1.955 0 0 | 5.959 0 0 | 10.956 0 0 | 1.966 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.083.10-S |
| Model | TARGET V MEN |
| Opis | Majica TARGET V MEN je unisex model sa klasičnim V-izrezom, izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju, uz zadržavanje udobnosti i urednog izgleda. Deo je TARGET kolekcije, fokusirane na povećanu otpornost i dugotrajnost proizvoda. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na okovratniku, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme i otpornost na često pranje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Klasičan V-izrez • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Šivena sa strane • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073861569 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.595 x 0.4 x 0.205 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.10 kg |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |