Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
RECORD KIDS
50.045.10-04
1,99 €| 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 202 | 208 | 199 | 365 | 703 |
RECORD KIDS, dečja sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2, crna
Dečja sportska majica RECORD KIDS izrađena je od 100% poliestera i namenjena je aktivnim dečjim danima, sportu i fizičkim aktivnostima. Sa gramaturom od 130 g/m², lagana je, prozračna i prilagođena intenzivnom kretanju. Majica ima raglan rukave koji omogućavaju veću slobodu pokreta, šivena je sa strane, a okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao i telo majice. Tkanina poseduje funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, čime se obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Dečja sportska majica • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Raglan rukavi • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Pogodna za sport i aktivno nošenje • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 08 | 06 | 04 | 12 | 10 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.045.10 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
199 0 0 | 208 0 0 | 202 0 0 | 703 0 0 | 365 0 0 | |
| 50.045.20 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
608 0 0 | 296 0 0 | 225 0 0 | 937 0 0 | 669 0 0 | |
| 50.045.23 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
414 0 0 | 278 0 0 | 424 0 0 | 482 0 0 | 314 0 0 | |
| 50.045.30 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
790 0 0 | 469 0 0 | 384 0 0 | 1.262 0 0 | 1.140 0 0 | |
| 50.045.41 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
708 0 0 | 247 0 0 | 313 0 0 | 1.200 0 0 | 990 0 0 | |
| 50.045.61 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
476 0 0 | 411 0 0 | 274 0 0 | 599 0 0 | 282 0 0 | |
| 50.045.90 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.458 0 0 | 604 0 0 | 436 0 0 | 1.081 0 0 | 1.112 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.045.10-04 |
| Model | RECORD KIDS |
| Opis | Dečja sportska majica RECORD KIDS izrađena je od 100% poliestera i namenjena je aktivnim dečjim danima, sportu i fizičkim aktivnostima. Sa gramaturom od 130 g/m², lagana je, prozračna i prilagođena intenzivnom kretanju. Majica ima raglan rukave koji omogućavaju veću slobodu pokreta, šivena je sa strane, a okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao i telo majice. Tkanina poseduje funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, čime se obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Dečja sportska majica • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Raglan rukavi • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Pogodna za sport i aktivno nošenje • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Dečji |
| Tema | Dečji proizvod |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040003947 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.36 x 0.3 x 0.22 m |
| Ukupna težina pakovanja | 3.50 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |