Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
NOVA MEN
57.029.10-S
18,49 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 575 | 1.369 | 3.731 | 3.667 | 3.022 | 766 |
| Dolazak | 100 30.09.26. | 1000 30.09.26. | 2000 30.09.26. | 2500 30.09.26. | 500 30.09.26. | 400 30.09.26. |
NOVA MEN, zimski prsluk sa punjenjem, crni
NOVA MEN je štepani prsluk sa laganim punjenjem i visokom kragnom, namenjen kao praktičan dodatni sloj u prelaznim vremenskim uslovima. Dizajn je jednostavan i funkcionalan, pogodan za rad, svakodnevno nošenje i promotivne aktivnosti. Izrađen je od 100% poliestera sa glatkom površinom prijatnom na dodir. Lagano punjenje obezbeđuje osnovnu termo-zaštitu bez povećanja zapremine, pa je prsluk pogodan za nošenje samostalno ili ispod jakne. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom, unutrašnji džep i skriveni unutrašnji rajsferšlus na leđima koji olakšava personalizaciju štampom ili vezom. Dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk sa laganim punjenjem • 100% poliester • Štepana konstrukcija • Visoka kragna • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Unutrašnji džep • Skriveni rajsferšlus za personalizaciju • Pogodan za rad i promocije
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XXL | XL | S | M | L | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.029.10 | 18,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.022 0 0 Dolazak | 3.667 0 0 Dolazak | 575 0 0 Dolazak | 1.369 0 0 Dolazak | 3.731 0 0 Dolazak | 766 0 0 Dolazak | |
| 57.029.11 | 18,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.095 0 0 Dolazak | 2.443 0 0 Dolazak | 647 0 0 | 1.239 0 0 | 1.795 0 0 | 869 0 0 | |
| 57.029.20 | 18,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
92 0 0 Dolazak | 143 0 0 Dolazak | 397 0 0 Dolazak | 239 0 0 Dolazak | 279 0 0 Dolazak | 76 0 0 Dolazak | |
| 57.029.23 | 18,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
169 0 0 Dolazak | 654 0 0 Dolazak | 291 0 0 | 451 0 0 Dolazak | 981 0 0 Dolazak | 344 0 0 | |
| 57.029.30 | 18,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
506 0 0 Dolazak | 1.001 0 0 Dolazak | 378 0 0 | 646 0 0 Dolazak | 795 0 0 Dolazak | 166 0 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 57.029.10-S |
| Model | NOVA MEN |
| Opis | NOVA MEN je štepani prsluk sa laganim punjenjem i visokom kragnom, namenjen kao praktičan dodatni sloj u prelaznim vremenskim uslovima. Dizajn je jednostavan i funkcionalan, pogodan za rad, svakodnevno nošenje i promotivne aktivnosti. Izrađen je od 100% poliestera sa glatkom površinom prijatnom na dodir. Lagano punjenje obezbeđuje osnovnu termo-zaštitu bez povećanja zapremine, pa je prsluk pogodan za nošenje samostalno ili ispod jakne. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom, unutrašnji džep i skriveni unutrašnji rajsferšlus na leđima koji olakšava personalizaciju štampom ili vezom. Dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk sa laganim punjenjem • 100% poliester • Štepana konstrukcija • Visoka kragna • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Unutrašnji džep • Skriveni rajsferšlus za personalizaciju • Pogodan za rad i promocije |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Sastav | 100% polyester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Twin model, Muški |
| Barkod | 8605025667515 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.54 x 0.38 x 0.35 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.29 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 620190000000 |