Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
RECORD LADY
50.023.10-S
2,29 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 1.713 | 1.756 | 838 | 421 | 382 |
RECORD LADY, ženska sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2, crna
Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XXL | XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.023.10 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.713 0 0 | 1.756 0 0 | 838 0 0 | 382 0 0 | 421 0 0 | |
| 50.023.20 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
155 0 0 | 291 0 0 | 409 0 0 | 445 0 0 | 275 0 0 | |
| 50.023.23 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
552 0 0 | 556 0 0 | 562 0 0 | 457 0 0 | 136 0 0 | |
| 50.023.30 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
651 0 0 | 725 0 0 | 834 0 0 | 341 0 0 | 554 0 0 | |
| 50.023.34 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
239 0 0 | 533 0 0 | 458 0 0 | 231 0 0 | 370 0 0 | |
| 50.023.41 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.378 0 0 | 2.095 0 0 | 453 0 0 | 350 0 0 | 302 0 0 | |
| 50.023.61 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
245 0 0 | 554 0 0 | 308 0 0 | 199 0 0 | 258 0 0 | |
| 50.023.90 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.989 0 0 | 3.879 0 0 | 2.933 0 0 | 1.618 0 0 | 925 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.023.10-S |
| Model | RECORD LADY |
| Opis | Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025653730 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.46 x 0.315 x 0.21 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.10 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |