Jug Bogdanova 74, 36000 Kraljevo | office@pergamentstudio.rs
SMITH
40.045.10
7,90 €| Zaliha |
4.071 |
SMITH, sklopivi kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem, crni
Sklopivi vetrootporni kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem namenjen je poslovnoj i svakodnevnoj upotrebi. Trodeleni metalni štap u crnoj boji omogućava praktično sklapanje i stabilnost, dok 190T pomgee pruža pouzdanu zaštitu od kiše. Soft touch plastična drška obezbeđuje udobno držanje, a metalni završeci rebra doprinose čvrstini konstrukcije. Zahvaljujući poslovnom stilu i navlaci od istog materijala, ovaj model predstavlja dobar izbor kao promotivni proizvod i poslovni poklon pogodan za brendiranje. Ključne karakteristike: Sklopivi kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem • Vetrootporni kišobran • 21,5" kišobran • 8 rebara • Materijal: 190T pongee • Trodeleni metalni štap • Soft touch plastična drška • Metalni završeci rebra • Navlaka od istog materijala • Poslovni stil • Pogodno za brendiranje
Povezani proizvodi
Osnovne informacije
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Sklopivi vetrootporni kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem namenjen je poslovnoj i svakodnevnoj upotrebi. Trodeleni metalni štap u crnoj boji omogućava praktično sklapanje i stabilnost, dok 190T pomgee pruža pouzdanu zaštitu od kiše. Soft touch plastična drška obezbeđuje udobno držanje, a metalni završeci rebra doprinose čvrstini konstrukcije. Zahvaljujući poslovnom stilu i navlaci od istog materijala, ovaj model predstavlja dobar izbor kao promotivni proizvod i poslovni poklon pogodan za brendiranje. Ključne karakteristike: Sklopivi kišobran sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem • Vetrootporni kišobran • 21,5" kišobran • 8 rebara • Materijal: 190T pongee • Trodeleni metalni štap • Soft touch plastična drška • Metalni završeci rebra • Navlaka od istog materijala • Poslovni stil • Pogodno za brendiranje |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 30 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.36 x 0.3 x 0.4 m |
| Ukupna težina pakovanja | 13.60 kg |
| Carton volume | 0.043 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 660199200000 |
Lak za upotrebu & lak za nošenje
Smith poseduje mehanizam sa automatskim otvaranjem i zatvaranjem. Stilizovana ručka je presvučena PU materijalom, a kišobran je spakovan u navlaci od identičnog materijala.